Spuštění fondu připravujeme k 1. květnu 2021

Spuštění fondu připravujeme k 1. květnu 2021

Holding Findigo připravuje spuštění vlastního Fondu kvalifikovaných investorů k 1. květnu 2021. Hlavní tváří fondu se stal Radim Jauker, bývalý risk manager Raiffeisenbank a zakladatel Delty investiční společnosti.

Podle vedení společnosti budou investice směřovat do vybraných aktiv v podobě firem a nemovitostí, které se ocitnou v obtížném období.

„Za poslední roky jsme pomohli desítkám podnikatelů a firem překlenout obtížné období. Do firem jsme investovali, převzali řízení a rozvojem zvýšili jejich hodnotu s cílem investorům zajímavé zhodnocení finančních prostředků. Již nyní máme připraveny akviziční akce v objemu 60 mil. Kč s předpokládaným výnosem v průměru 11,5 % p.a,“ uvedl zakladatel a předseda investičního výboru fondu Radim Jauker.

Findigo FKI nabídne investorům široké spektrum investic – podnikatelské záměry, finanční aktiva, nemovitosti, komodity a další příležitosti. „Za poslední 3 roky máme za sebou 40 realizovaných projektů v hodnotě více než 100 milionů Kč. V následujících 3 letech plánujeme nárůst portfolia na hodnotu 500 milionů Kč,“ přiblížil plán fondu jeho spoluzakladatel Zbyněk Průša.

„Investujeme pouze do příležitostí v oborech a oblastech, kterým skutečně rozumíme. Volíme konzervativní přístup,“ dodal spolumajitel holdingu Findigo, společností OK dražby a PRIAG Petr Sefzig.

Leave a Reply

Your email address will not be published.